Charlie Cox powróci jako Daredevil w MCU

Szef Marvel Studios Kevin Feige oficjalnie potwierdził pojawienie się Daredevila w MCU. Charlie Cox powróci do swojej roli. Kiedy, gdzie i jak? Na razie nic nie wiadomo. W przeciwieństwie do Toma Hollanda, Kevin Feige ostrożnie dobiera słowa, nie zdradzając za wiele odnośnie przyszłych losów Daredevila. 

Promując Spider-Man: Bez drogi do domu Kevin Feige udzielił wywiadu, w którym potwierdził powrót postaci Matta Murdocka, w którą dotychczas wcielał się Charlie Cox.

Jeśli mielibyście zobaczyć Daredevila w czymś nadchodzącym to owszem, aktorem grającym go byłby Charlie Cox. Gdzie go zobaczymy, jak go zobaczymy i kiedy go zobaczymy – to pozostaje tajemnicą.

Zobacz również: Nieśmiertelny Hulk, tom 1 recenzja komiksu. Marvel Fresh w natarciu

Serial Daredevil zadebiutował w 2015 roku. Produkcja liczy 3 sezony i jest dostępna na platformie Netflix. Matt Murdock jest niewidomym prawnikiem, który dzięki nadludzko wyczulonym pozostałym zmysłom i umiejętnościom walki wręcz, zwalcza przestępczość w Nowym Jorku jako superbohater, Daredevil. Serial powstał w podobnym czasie co produkcje: Jessica Jones, Luke Cage oraz Iron Fist.

O udziale Daredevila w MCU podejrzewano już od miesięcy. Fani spekulowali debiut postaci w Spider-Man: Bez drogi do domu, który ma być wstępem do roli w She-Hulk. Plotki pojawiły się także odnośnie udziału w serialu Hawkeye.

Krótkie przypomnienie, że już 17 grudnia nowe przygody Petera Parkera. Także jeżeli jeszcze nie kupiliście biletów, lećcie szybko bo będzie się działo!

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze