Harry Potter i Kamień Filozoficzny na dużym ekranie – Kino Pod Baranami zaprasza!

Kto ani razu nie widział żadnej części o przygodach Harry’ego Pottera, niech pierwszy rzuci zaklęcie zapomnienia. Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część zawitała do kin już 20 lat temu. Z tej okazji Kino Pod Baranami w Krakowie zaprasza na pokaz specjalny filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny! Wydarzenie w sobotę, 11 grudnia o godzinie 18:00.


Zobacz również: 
Harry Potter: Return to Hogwarts na pierwszej zajawce!

Seria filmów o przygodach młodego czarodzieja z blizną na czole jest fenomenem. Pomimo, że najnowszy z nich zadebiutował całe 10 lat temu, wydaje się, że same filmy są w posiadaniu kamienia filozoficznego. Ludziom zapewniał on długowieczność, a filmy, których bohaterem jest Harry Potter, mimo upływu lat, w ogóle się nie starzeją. Wielu z nas widziało je pewnie nie raz i choć cytaty możemy wyciągać na zawołanie, niczym z magicznej torebki Herimony, seanse te za każdym razem przynoszą taką samą zabawę.

Kino Pod Baranami

Projekcja filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny w Kinie Pod Baranami dodatkowo będzie okraszona rocznicowymi materiałami dodatkowymi. Film zaprezentowany zostanie z polskim dubbingiem (co by nie mówić o dubbingu jako całości, to w serii wyszedł on naprawdę świetnie).

Cena biletu wynosi 25 zł

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów grudnia!

Harry Potter i Kamień Filozoficzny
fot. Materiały prasowe

Samo wydarzenie jest dostępne na Facebooku pod tym linkiem => HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY- 20. rocznica premiery! | Kino Pod Baranami

Zapraszamy serdecznie! Jeśli ktoś widział ten film w kinie, na pewno powróci do nostalgicznych wspomnień sprzed dwudziestu lat. Jeśli nie – to idealna okazja, by w końcu to przeżyć. A oglądając ten kwiat brytyjskiego aktorstwa, jaki serwuje nam cała seria, może spoglądniemy z uśmiechem na półkę, gdzie leżą jeszcze nasze kasety VHS czy płyty DVD z wszystkimi filmami. A może na tę drugą półkę, gdzie stoi cała seria powieści J.K. Rowling i kolejny raz przeczytamy siedmiotomową sagę, zarywając przy tym noce i rzucając zaklęcie Lumos pod kołdrą?

Kamil Kołodziejczyk

Zasiedziany od lat w DOBRYCH Star Warsach twórca zbyt długich zdań i złożonych opowieści, a także fan filmów inspirujących do dyskusji i gier, do których nie są potrzebne żadne inne osoby. W kinie lubi przede wszystkim mądre narracje i ciekawą kompozycję, a poza kinem dobre, płynne produkty, bezsensowne ciekawostki i czasem ludzi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze