South Park: Post Covid: Covid Returns z datą premiery

Bezpośrednia kontynuacja South Park: Post Covid otrzymała datę premiery.

Autorzy serii podpisali umowę, na mocy której powstanie sześć kolejnych sezonów tej serii, a także czternaście filmów. Pierwsza z propozycji, Post Covid ukazała się pod koniec listopada. Jej bezpośrednia kontynuacja – Covid Returns zadebiutuje już za tydzień, 16 grudnia. South Park: Post Covid zabrał nas 40 lat w przyszłość, ukazując ulubionych bohaterów w swych starszych wersjach. Gdy Covid wydawał się już pokonany – niespodziewanie pojawił się nowy wariant…

Zobacz również: South Park a wolność słowa

Nowe przygody Kyle’a, Cartmana, Stana i Kenny’ego obejrzeć będzie można wyłącznie na platformie streamingowej Paramount+. Warto wspomnieć, że w zeszłym roku South Park: Pandemic Special był nominowany do Nagrody Emmy. South ParQ: Vaccination Special z kolei obejrzało aż 3,5 miliona widzów.

Twórcy pracują również nad kolejną grą na podstawie serialu. Na chwilę obecną nie są jednak znane żadne szczegóły na jej temat.

Miasteczko South Park to animowana seria przedstawiająca losy czterech zwariowanych przyjaciół z trzeciej klasy: Stana, Kyle’a, Cartmana i Kenny’ego. Ich miasteczko w Kolorado leży pod aktywnym wulkanem, często odwiedza je UFO i dzieją się tam niestworzone rzeczy…

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze