Strays – Will Farrel, Jamie Foxx, Will Forte w komedii studia Universal

Był taki dziwny czas. Czas, w którym kino i telewizję zasypała masa komedii z gadającymi psami. Niektóre rzeczywiście miały swój urok. Zazwyczaj były to jednak produkcje w pełni familijne i cukierkowe. A co, gdyby stworzyć takową, ale jako komedię w pełni dla dorosłych? Takiego zadania podejmie się Josh Greenbaum, wraz z jego nadchodzącym filmem Strays. A obsada? Nie byle jaka! Swoich głosów użyczą Will Farrel, Jamie Foxx, a Will Forte wystąpi we własnej osobie. 

Strays, czyli komedia live-action/CGI, jest w trakcie preprodukcji. Za film studia Universal odpowiedzialny jest reżyser Josh Greenbaum. Autor ten w większości przypadków reżyserował obrazy dokumentalne, krótkometrażowe, bądź produkcje telewizyjne. Po swoim długometrażowym debiucie Barb i Star jadą do Vista Del Mar idzie on w zaparte. Imponująca jest obsada głosowa filmu, która wcieli się w porzucone psy. Są to Will Farrel, Jamie Fox. Will Forte wystąpi we własnej osobie.

Zobacz również: Szef roku — recenzja filmu. (Po)Waga stanowiska

Komedia skierowana będzie dla dorosłych. Opowiadać będzie o psie porzuconym przez właściciela, który wraz z innymi przybłędami szykować będzie dla niego okrutną zemstę. Zdjęcia mają ruszyć wiosną przyszłego roku. Na ten moment data premiery nie jest jeszcze znana.

Jeden z wymienionych aktorów, a mianowicie Jamie Foxx, niedługo zaliczy swój kolejny występ na dużym ekranie. Już 17 grudnia tego roku wyjdzie film Spider-Man: Bez Drogi do Domu. Aktor wróci tam do swojej roli Electro, którą pierwszy raz sportretował w The Amazing Spider-Man 2.

Źródło: The Hollywood Reporter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze