Znamy ofertę PlayStation Plus na styczeń!

Najnowsza oferta PlayStation Plus składać się będzie z trzech tytułów – począwszy od strzelanki, poprzez wyścigi rajdowe, a kończąc na japońskiej grze fabularnej.

Sony niewątpliwie pokusiło się o zaprezentowanie oryginalnych i na dodatek wysoko ocenianych tytułów z okazji zbliżającego się Nowego Roku. Przeciek danych odnośnie tytułów ze styczniowej oferty PlayStation Plus został już oficjalnie potwierdzony ze swoją zgodnością. Będziemy mieli okazję zagrać w same świeżynki, bowiem dwie gry pochodzą z 2020 roku, natomiast ostatnia została wydana w obecnym jeszcze roku.

Zobacz również: Kupiłem PlayStation 5, a Sony dalej chce moich pieniędzy – czyli przemyślenia po roku z konsolą

Jak widać na poniższym zestawieniu, będziemy mieli do czynienia z naprawdę szeroką rozpiętością jeśli chodzi o gatunki gier. Mamy zarówno coś dla zwolenników szybkiej jazdy, ale również fanów rozbudowanych fabularnie gier.

PS Plus – styczeń 2022

 • Persona 5 Strikers (PS4)
  – Rok premiery: 2021
  – Średnia ocen: 83%
 • DIRT 5 (PS5/PS4)
  – Rok premiery: 2020
  – Średnia ocen: 80%
 • Deep Rock Galactic (PS5/PS4)
  – Rok premiery: 2020
  – Średnia ocen: 80%

Będziemy mogli zapoznać się ze spin-offem serii Shin Megami Tensei, czyli szóstą już częścią serii Persona. Oprócz tego przetestujemy swoje umiejętności dobrego celowania w kooperacyjnej strzelance, a na dodatek będziemy mogli pokusić się o arcadowy przejazd po torach wyścigowych w grze DIRT 5.

PlayStation Plus styczeń 2021

Zobacz również: To jesteś ty! – recenzja gry. Sony wskrzesza gry imprezowe!

Tutaj możecie obejrzeć niedługą prezentację gameplay’u każdego z wymienionych wyżej tytułów:

Jak oceniacie styczniową ofertę PlayStation Plus? W jaką grę zagracie w pierwszej kolejności? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze