Babylon’s Fall – najnowszy zwiastun gry pojawił się w sieci

Babylon’s Fall to najnowsza propozycja gry RPG wprost od studia Platinum Games, które wydało serię Bayonetta czy Nier: Automata. Do wypuszczenia produkcji na rynek pozostają co prawda dwa miesiące, jednak już teraz możemy podziwiać najświeższy zwiastun prezentujący fragmenty gry.

W Babylon’s Fall do czynienia będziemy mieli ze światem fantasy przepełnionymi potężnymi bossami, umiejętnościami magicznymi oraz eksploracją odległych terenów. Odkrycie niezgłębionej mocy o nazwie Oversoul spowodowało odwrócenie się dotychczasowego życia w krainie o 180 stopni. Spotkamy się z konfliktem między warstwami społecznymi, które nawzajem będą walczyć między sobą o dostęp do tej właśnie mocy.

Zobacz również: To się wytnie! – rusza redakcyjny podcast!

Reżyserem produkcji jest Kenji Sato z Platinum Games, natomiast producentami są projektanci ze Square Enix – Yosuke Saito oraz Junichi Ehara. Warto nadmienić o krążących plotkach, jakoby Babylon’s Fall zawierało w sobie elementy z serii Final Fantasy, a dokładniej części uzbrojenia oraz emotikony. Saito, jako jeden producentów postanowił skomentować całą sprawę i wyjaśnił, że na spotkaniu firmowym otrzymał on wsparcie od dyrektora Final Fantasy XIV, który zaproponował użycie elementów z serii w najnowszym tytule Square Enix.

babylon's fall

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów stycznia!

W najnowszym zwiastunie przedstawiającym grę możemy zobaczyć wiele wybuchowych pojedynków, magiczne kreatury oraz eksplorowanie wszelkich zakamarków na fantastycznej mapie uniwersum.

Premiera Babylon’s Fall będzie miała miejsce już 3 marca i będzie dostępna zarówno na PS4, PS5 oraz standardowo na PC. Słyszeliście o premierze tej gry czy raczej nie jesteście fanami tego typu rozgrywek?

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze