Ubisoft+ – cała biblioteka usługi pojawi się na Xboxach

Wygląda na to, że 2022 będzie całkiem niezłym rokiem dla użytkowników konsol Microsoftu i subskrypcji Xbox Game Pass. Ubisoft nie tylko udostępni Rainbow Six Extraction w drugim z wymienionych, ale też niebawem zapewni pełny Ubisoft+ na Xboxach.

Microsoft niedawno potwierdził, iż Rainbow Six Extraction – kooperacyjna strzelanka triple A – pojawi się w Game Passie już w dniu premiery. Nie jest to jednak jedyna rzecz, jaką firmie udało się uzgodnić z Ubisoftem. Niedługo później jeden ze starszych wiceprezesów Ubi, Chris Early, potwierdził, iż cała biblioteka Ubisoft+ zostanie udostępniona na Xboxach:

Udostępniając Rainbow Six Extraction członkom Xbox Game Pass i PC Game Pass w dniu premiery, udowadniamy, że wierzymy w wartość i wybór, jakie oferują graczom subskrypcje gier. Rainbow Six Extraction dla członków Xbox Game Pass i PC Game Pass to dopiero początek. Docelowo będziemy też oferować usługę subskrypcji Ubisoft+ posiadaczom konsol Xbox, aby mogli cieszyć się pełnym zakresem naszej biblioteki gier, w tym nowymi premierami, na swoich konsolach.

Zobacz również: Najlepsze gry 2021 roku

Wciąż jeszcze nie wiadomo, kiedy konkretnie możemy się spodziewać subskrypcji Ubisoftu na Xboxach. Warto przy tym również zaznaczyć, iż Ubisoft+ i Game Pass nie zostaną połączone, jak początkowo sądziło wielu graczy. Będą to dwie osobne subskrypcje.

Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów współpracy tych dwóch firm. Wiadomo jednak, iż w konsolowej subskrypcji Ubisoftu gracze znajdą nie tylko stare tytuły, ale również najnowsze premiery. Kolejne informacje na ten temat Ubi będzie udostępniać na swoich mediach społecznościowych w najbliższej przyszłości.

Źródło: www.ppe.pl

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze