Uragun – dynamiczny top-down shooter na porównawczym materiale wideo

Niezależne studio Kool2Play opublikowało najnowszy materiał z futurystycznego shootera Uragun – ukazuje on drogę, jaką na przestrzeni dwóch ostatnich lat przeszła gra, która już wkrótce zadebiutuje w Early Access na Steam.

Uragun to naładowany akcją futurystyczny top-down shooter, w którym gracz wciela się w przyjaznego, a zarazem zabójczego mecha, by następnie stanąć do walki z zastępami wrogów sterowanymi przez SI. W ręce gracza oddano pokaźny arsenał, mnóstwo przydatnych modyfikacji i wybuchowych umiejętności.

Zobacz również: Elex II – system walki na polskim zwiastunie

Gra oferuje dużą ilość dynamicznych misji, a przeciwników możemy niszczyć na różne sposoby wybierając odpowiadające nam zestawy uzbrojenia (np. shotgun oraz wyrzutnia rakiet, czy futurystyczny bumerang). To wszystko w różniących się wizualnie etapach (cyberpunkowy Hong Kong, gorąca i piaszczysta Barcelona, czy mroźny Kanion).

Uragun ukaże się w marcu 2022 w ramach usługi Early Access na Steam.

Maksymilian Sikorski

Kinematograficzny boomer. Superbohaterskie kino omija szerokim łukiem, racząc się kolejnymi filmami ubiegłego wieku. Ponadto nałogowy konsolowiec, który większość czasu spędza na wymachiwaniu mieczem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze