Horizon Forbidden West na nowym zwiastunie!

Już za niecały miesiąc premiera oczekiwanej kontynuacji hitu z PlayStation 4.

A to oznacza jedno – machina marketingowa ruszyła. Sony opublikowało na swoim oficjalnym kanale na YouTubie świeżutki zwiastun Horizon Forbidden West. W końcu możemy dowiedzieć się co nieco o historii, którą przygotowali dla nas twórcy. Kontynuacja przygód Aloy zadebiutuje 20 lutego bieżącego roku. Jeśli nie możecie doczekać się powrotu do świata Horizon, zawsze możecie skusić się na lekturę komiksu, ale… Raczej nie warto.

Zobacz również: Armada, tom 1 – recenzja komiksu. Ten wspaniały świat kosmicznych oper

Oficjalny opis gry: Dołącz do Aloy, która wyrusza na zakazany zachód, gdzie zmierzy się z nowymi, tajemniczymi zagrożeniami.

– Przemierz ogromny otwarty świat – ruszaj do odległych krain, poznaj nowych wrogów, bogate kultury i niesamowite postacie.
– Majestatyczne pogranicze – odkryj bujne lasy, zatopione miasta i imponujące góry w Ameryce dalekiej przyszłości.
– Zmierz się z nowymi zagrożeniami – weź udział w strategicznych starciach przeciwko potężnym maszynom i ludzkim wrogom na wierzchowcach. Skorzystaj z broni, wyposażenia oraz pułapek, wytworzonych z odzyskanych części.
– Ujawnij przerażające tajemnice – odkryj tajemnicę nieuchronnej katastrofy na Ziemi i odblokuj ukryty rozdział w starożytnej przeszłości… który na zawsze zmieni Aloy.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze