Galapagos nowym dystrybutorem filmów Universala na 4K, Blu-ray i DVD w Polsce

Galapagos Sp. z o.o, lider na polskim rynku rozrywki domowej, zostaje wyłącznym dystrybutorem filmów Universal Pictures Home Entertainment (UPHE) na 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD.

Galapagos od lutego 2022 sukcesywnie będzie wprowadzać na polski rynek nowości filmowe Universal Pictures Home Entertainment na nośnikach 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD. Już w pierwszej połowie 2022 roku odbędą się premiery takich produkcji jak: Nie czas umierać, Dom Gucci, Rodzina Addamsów 2, Candyman, Respect oraz Sing 2, Belfast, Ostatniej nocy w Soho i Wyjdź za mnie. Pełna lista dostępnych produkcji oferowanych dla rynku rozrywki domowej w formach 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD będzie systematycznie publikowana na stornie internetowej www.galapagos.com.pl. Tak o całej sytuacji wypowiedział się Andrzej Łudziński, prezes Galapagos Sp. z o.o:

Zobacz również: The House – recenzja filmu. Przerażający posiłek dla zmysłów w klimatycznej antologii

To dla nas ogromny zaszczyt, że nasze portfolio zostaje poszerzone o bogatą ofertę Universal Pictures Home Entertainment. Wierzymy, że kompetencje rynkowe Galapagos jako dystrybutora oraz plany wydawnicze Universal Pictures Home Entertainment przyczynią się do zadowolenia konsumentów, partnerów handlowych oraz wzmocnią pozycję rynkową obu firm

 

W ofercie Universal Pictures znajdują się kultowe dzieła światowego kina oraz najbardziej rozpoznawalne franczyzy, takie jak Jurrasic World, Szybcy i wściekli, Downton Abbey, Powrót do przyszłości, 50 twarzy Greya, Minionki, Sing, Krudowie, Shrek, Jak wytresować smoka, Trolle oraz Sekretne życie zwierzaków domowych.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze