Crysis 4 zapowiedziane!

Kontynuacja kultowej serii Crysis została oficjalnie zapowiedziana przez studio Crytek.

Kilka godzin temu na stronie Crytek opublikowany został komunikat: „Crysis 4 nadciąga„. Przed chwilą natomiast światło dzienne ujrzał teaser, który zapowiada kolejną odsłonę napakowanej akcją serii strzelanek. Przygotujcie się na wielki powrót tej kultowej marki!

Zobacz również: C’mon C’mon — Recenzja filmu. Świat oczami dziecka.

Seria Crysis to pierwszoosobowa opowieść science-fiction, w której główny bohater, członek elitarnej jednostki, wyposażonej w nowoczesne nanokombinezony staje naprzeciw kosmicznej inwazji. Pierwsza część, podobnie do dwóch odsłon Far Cry’a działa się w tropikach. Tam też rozpoczęła się efektowna walka z uśpionymi od lat kosmitami. Kolejne części przenosiły nas w inne rejony, odchodząc nieco od swobodnej eksploracji świata, do bardziej zamkniętych przestrzeni. Jednak ogrom akcji i efektów zawsze pozostawał synonimem tej trylogii.

Zobacz również: Najlepsze Gry 2021 Roku

Crytek zapowiada "Crysis 4"
Fot. Materiały prasowe/Crytek

Póki co nie wiemy nic na temat nowej odsłony, poza tym, że jest, a prace nad nią trwają. Są to wciąż wstępne fazy produkcji. Studio nie zapowiedziało ani daty premiery, ani sprzętów, na które produkcja zmierza. Twórcy zapewniają jednak pełnokrwisty „next-gen shooter”. W październiku zeszłego roku Crytek wypuścił remaster serii pod nazwą Crysis Remastered Trilogydostępnym na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch. Mogliśmy więc przypuszczać, że studio ma w przygotowaniu coś zupełnie nowego.

Źródło: Eurogamer

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze