The Rock potwierdził prace nad tajemniczą ekranizacją gry wideo

Dwayne Johnson, amerykański wrestler i futbolista, znany szerszej publiczności jako The Rock potwierdził, iż pracuje nad adaptacją pewnej gry wideo. O projekcie dowiemy się więcej jeszcze w tym roku.

The Rock, jako niezwykle charyzmatyczny i entuzjastyczny aktor ma na swoim koncie udział w wielu popularnych produkcjach filmowych. Międzynarodową sławę przyniosły mu głównie występy w serii Szybcy i wściekli, gdzie wcielił się w rolę Luke’a Hobbs’a. Przy okazji sławę tą dodatkowo wzniosła na wyżyny obecność w filmie Jumanji, którego premiera miała miejsce w 2017 roku. Co jak co, dzięki swojej wypracowanej przez lata muskulaturze wprost idealnie nadaje się do wszelakich ról w filmach akcji. Warto także dodać, że Johnson dołączył bardzo niedawno do pełnometrażowego projektu Amazona, więc pracy ma na pewno co nie miara.

Zobacz również: STAR WARS: Nowe gry zapowiedziane przez EA Games

Jednak mimo wszystko udało mu się znaleźć czas, aby zaangażować się w projekt wraz z producentem Hiram’em Garcia. Jak powiedział sam aktor podczas wywiadu udzielonego specjalnie na potrzeby Men’s Journal, pracuje on nad adaptacją bardzo lubianej przez siebie gry wideo:

Nie mogę jeszcze zdradzić, o jaką grę chodzi, ale zapowiedź dostaniecie w tym roku. Zamierzamy przenieść na wielki ekran jedną z najbardziej badassowych i największych gier w historii – to tytuł, który osobiście uwielbiam od wielu lat

the rock

Zobacz również: Disney+ w końcu z datą startu w Polsce

Co warte uwagi, zarówno samego aktora jak i producenta filmowego, z którym współpracuje, łączy bardzo dokładnie ułożona fryzura. A tak całkowicie na poważnie, to fani zaczęli się głowić, o jakim tytule gry może być mowa. The Rock niejednokrotnie wspominał, że jest fanem serii Madden oraz Gears of War.

the rock

Czy oznacza to, że Dwayne Johnson mógłby wcielić się w główną rolę w filmie jako Marcus Fenix? Więcej informacji odnośnie zapowiadanej ekranizacji gry wideo dowiemy się jeszcze w tym roku, o czym jeszcze pewnie wspomnimy.

Źródło: Materiały prasowe

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze