Star Wars: 1313 – wyciekł gameplay anulowanej gry

Dziś został opublikowany niewidziany dotąd, obszerny materiał ze skasowanej gry STAR WARS: 1313.

Projekt pierwszy raz ogłoszony został na konferencji E3 w 2012 roku i wtedy zobaczyliśmy pierwszy gameplay. Po zamknięciu studia LucasArts gra niestety wylądowała w koszu. Szkoda, bo w tym kilkuminutowym materiale widać spory potencjał na grę z otwartym światem z Łowcami Nagród w rolach głównych.

Zobacz również: Star Wars. Wielka Republika: W Ciemność — recenzja książki

Nowy gameplay ze Star Wars: 1313 przywodzi na myśl takie gry jak seria Uncharted, Assasin’s Creed, czy choćby piesze pościgi ze Sleeping Dogs. Na pierwszym planie widzimy słynnego Bobę Fetta w akcji. Wiele elementów otoczenia jest mocno niedopracowanych ze względu na to, że film pochodzi z wczesnych etapów produkcji. Mimo wszystko, można tutaj dostrzec spore możliwości i potencjał.Gameplay z gry Star Wars: 1313Świat przedstawiony w materiale pokazuje nam podziemny świat planety Coursant — tytułowy 1313 poziom. Siedlisko szumowin z przestępczego półświatka to coś, czego w grach z uniwersum Star Wars jeszcze nie było.

Zobacz również: STAR WARS: Nowe gry zapowiedziane przez EA Games

Miejmy nadzieję, że w okresie wzmożonych prac nad grami z Gwiezdnych Wojen, przyjdzie nam jeszcze ujrzeć podobną produkcję. Zwłaszcza w dobie popularności seriali The Mandalorian oraz The Book of Boba Fett. Pełny opublikowany gameplay możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: youtube.com

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze