Platforma SkyShowtime w Polsce jeszcze w tym roku!

Comcast Corporation i ViacomCBS Inc. ogłosiły uzyskanie pełnej zgody organów regulacyjnych na uruchomienie nowego serwisu streamingowego SkyShowtime. Start platformy planowany jest jeszcze w 2022 roku, a nowa oferta trafi do ponad 20 europejskich krajów, w tym także do Polski.

Oferta serwisu SkyShowtime obejmuje 10 tysięcy godzin treści dedykowanych zróżnicowanej pod względem wieku widowni. W bibliotece pojawią się zarówno filmy obyczajowe, programy dla dzieci i rodzin, najważniejsze filmowe franczyzy, jak i premierowe filmy, programy lokalne oraz produkcje dokumentalne. Katalog platformy będzie składał się z produkcji od takich spółek jak NBC Universal, Sky i Viacom CBS, w tym również z tytułów sygnowanych przez Universal Pictures, Sky Studios, Peacock, Paramount+, SHOWTIME, Paramount Pictures i Nichelodeon.

Zobacz również: Skandal w brytyjskim stylu 2 – recenzja miniserialu. They’re

toxic

Serwis będzie dostępny dla odbiorców w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, na Węgrzech, w Kosowie, Czarnogórze, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii i Szwecji. Szczegółowe informacje na temat terminu startu platformy zostaną ujawnione w kolejnych miesiącach.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze