Przyjaciele – zamów książkę ze swoim nazwiskiem na okładce!

Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, by wasze nazwisko zdobiło okładkę książki? Jeżeli tak, to mamy dla was dobrą wiadomość. Wydawnictwo SQN przygotowało ciekawą kampanię. Pokolenie Przyjaciół. Zakulisowy obraz kultowego serialu to książka, której możecie stać się częścią. Dosłownie! Ale musicie się spieszyć!

Czy mamy tu fanów serialu Przyjaciele? Jestem w stanie uciąć sobie mały palec lewej ręki, że owszem. Dlatego jeżeli chcecie sprawić sobie unikalną i ciekawą pamiątkę, przez krótki okres czasu macie na to okazję. Wydawnictwo SQN przygotowało dla was niespodziankę. Do 9 lutego możecie wejść w TEN link i wpłynąć na wygląd okładki książki Pokolenie Przyjaciół. Zakulisowy obraz kultowego serialuWystarczy wpisać swoje imię, nazwisko, miasto i e-mail. W rezultacie wasze nazwisko może znaleźć się finalnie na oprawie. Jednak uwaga! Ilość takowych egzemplarzy jest ograniczona!

Zobacz również: Muzeum Dusz Czyśćcowych — recenzja książki. Polska literatura grozy 20-lecia międzywojennego 

sqn
Fot. Materiały prasowe/SQN

Pokolenie Przyjaciół. Zakulisowy obraz kultowego serialu to trzecia książka wydawnictwa SQN o tym kultowym serialu. Jej autor oprócz ciekawostek i nieznanych faktów, analizuje całe pokolenie wychowane na Przyjaciołach. Jest to tytuł obowiązkowy dla każdego fana.

Tekst powstał we współpracy z Wydawnictwem SQN

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze