Armor Wars wkrótce rozpoczyna produkcję

Już wkrótce rozpocznie się produkcja kolejnego serialu Disneya — Armor Wars.

Disney ma pełne ręce roboty. Bardzo mocno wszedł w świat seriali, zarówno z Uniwersum Star Wars jak i Marvela. Po 5 wydanych do tej pory produkcjach z tej drugiej stajni przyszedł czas na historię dziedzictwa samego Iron Mana, czyli Armor Wars!

Zobacz również: Zbuntowani – recenzja serialu. A komu to potrzebne?

Don Cheadle jako James Rhodes w "Armor Wars"
Fot. Don Cheadle jako James Rhodes/Iron Man 3

Według opublikowanych do tej pory informacji głównym bohaterem serialu będzie Rhodey a.k.a War Machine. Przyjaciel Tony’ego Starka przejął schedę nad jego kombinezonami i całą technologią. Teraz w obliczu nowego zagrożenia będzie za wszelką cenę starał się uchronić te sprzęty, aby nie wpadły w niepowołane ręce zainteresowanych nią złoczyńców.

Zobacz rówież: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe

Zgodnie z nowymi informacjami od portalu My Cosmic Circus produkcja serialu ma się rozpocząć już tej jesieni. Do planowanej premiery pozostało jeszcze ponad 18 miesięcy, więc twórcy mają sporo czasu na przygotowania.

Ostatnią solową produkcją serialową od Disney+ był Hawkeye. Następne w kolejce jest obecnie kręcone Secret Invasion.

Nick Fury w serialu Secret Invasion
Fot. Nick Fury/Secret Invasion

Źródło: My Cosmic Circus

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze