Jurassic World: Dominion otrzymał nowy zwiastun!

Jurassic World: Dominion to produkcja wieńcząca trylogię sequeli hitowych produkcji Jurassic Park. Do sieci trafił zwiastun filmu, który prezentuje się fenomenalnie! Fani oryginału od Stevena Spielberga mogą zacierać ręce. Nadchodzący blockbuster przyniesie nam powrót znanych i lubianych postaci. 

Szykuje się kolejny wielki hit! Fabuła Jurassic World: Dominion dzieje się 4 lata po Upadłym Królestwie. Dinozaury wydostały się na świat. Powoli zajmują ekosystem, co powoduje globalną katastrofę. Ludzie zaczynają rozumieć, że współistnienie naszego gatunku i wielkich jaszczurów nie może dojść do skutku.

Zobacz również: CODA – recenzja filmu. Dobry, dobry, ale żeby od razu nominacja do Oscara….?

Do swoich ról wracają Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Nie są to jednak jedyne powroty. W filmie zobaczymy znane z marki twarze, które lata temu cieszyły miliony widzów swoją obecnością. Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum zagrają w produkcji!

Premiera odbędzie się już latem, 10 czerwca 2022 roku. Reżyserią zajmuje się Colin Trevorrow, który wcześniej odpowiedzialny za poprzednie części trylogii. Napisał on również scenariusz wraz z Emily Carmichael. Za historię odpowiada Derek Connolly.

Zobacz również: Liga Potworów -recenzja filmu. Czyli jednak da się zrobić zabawną animację dla małych i dużych!

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze