Viaplay – Ciekawe propozycje na Walentynki

Niektórzy wolą spędzać Walentynki w restauracji, kinie, teatrze. Są też i tacy, którzy cenią sobie spokojny czas, dlatego wymarzony dzień zakochanych jest dla nich w domu. Dla takich domatorów Viaplay ma rozwiązanie. Jeżeli jesteście fanami kina i chcecie spędzić romantyczną noc, usiądźcie wygodnie i obejrzycie hity!

Każdy może spędzać Walentynki, jak chce. Nie ma niczego złego, gdy dwójka zakochanych wtulona w kocyk i popijająca grzane wino wspólnie ogląda filmy. Dla takich amorów Viaplay ma rozwiązanie. Biblioteka tego serwisu streamingowego ma w swojej bazie kilka produkcji idealnych na Walentynki.

Zobacz również: Liga Potworów — recenzja filmu. Czyli jednak da się zrobić zabawną animację dla małych i dużych!


Walentynkowe propozycje na ViaplayCzas na miłość


viaplay
Fot. Kadr z filmu Czas na Miłość

Tim Lake nigdy nie należał do przebojowych osób. Uważa się za „zbyt rudego, chudego i niezdarnego”, by poderwać dziewczynę, na czym bardzo mu zależy. Jednak noworoczny poranek odkrywa przed nim największą rodzinną tajemnicę. Wszyscy mężczyźni z rodu Lake mogą… podróżować w czasie, a co za tym idzie przeżywać wybrane momenty bez końca, czy nawet zmieniać bieg wydarzeń. W podróży do Kornwalii poznaje śliczną Mary, dla której kompletnie traci głowę. Niestety w związku z nieprzemyślaną zmianą przeszłości okazuje się, że w nowo wykreowanej teraźniejszości ich spotkanie nie miało miejsca. Czas na miłość w reżyserii Richarda Curtisa to propozycja, która pokazuje, że podróże w czasie wcale nie są potrzebne, gdy w grę wchodzi prawdziwa miłość.


Pokojówka na Manhattanie


viaplay
Fot. Kadr z filmu Pokojówka na Manhattanie

To opowieść o współczesnym Kopciuszku, z Jennifer Lopez w roli głównej. Marisa Ventura jest samotną matką, która stara się zapewnić godne życie sobie i swojemu synowi pracując jako pokojówka w jednym z luksusowych nowojorskich hoteli. Pewnego dnia jeden z gości hotelowych prosi ją, by zwróciła do sklepu kilka ubrań od najlepszych światowych projektantów. Za namową koleżanki, Marisa decyduje się zmierzyć jedną z sukienek, gdy w progu drzwi staje Christopher — kandydat na senatora, którego karierę polityczną wielokrotnie mogły zniszczyć przelotne romanse. Pod wpływem koleżanki, bohaterka przyjmuje zaproszenie na randkę od jednego z najbardziej pożądanych kawalerów z Manhattanu. Historia komplikuje się, gdy na jaw wychodzi prawdziwa tożsamość kobiety.


Niedobrani


viaplay
Fot. Kadr z filmu Niedobrani

Znaki rozpoznawcze Freda to potargana broda i kilka zbędnych kilogramów. Bezrobotny dziennikarz z niewyparzonym językiem spotyka po latach miłość z dzieciństwa — ambitną sekretarz stanu, która niegdyś była jego nianią, a dziś kandyduje na prezydenta. Okazuje się, że poczucie humoru i idealistyczne poglądy mężczyzny przypadają jej do gustu. Mimo dzielących ich różnic, między bohaterami zaczyna iskrzyć. Charlotte zatrudnia Freda jako autora swoich przemówień. Wydaje się, że to misja spisana na straty — chyba że świat dostrzeże we Fredzie to, co kandydatka na prezydenta. Niedobrani z Charlize Theron w roli głównej, to idealna propozycja dla zakochanych, którzy kochają śmiać się do rozpuku.


Brzydka prawda


Fot. Kadr z filmu Brzydka Prawda

Komedia romantyczna wyreżyserowana przez twórcę Legalnej blondynki, to kolejna świetna propozycja na walentynkowy seans. Ambitna producentka porannego programu telewizyjnego ma wielkie oczekiwania wobec siebie, ale również wobec mężczyzn, z którymi się spotyka. Gdy poznaje szowinistycznego gwiazdora, który ma występować w jej show, zostaje wplątana w serię eksperymentów mających odpowiedzieć na odwieczne pytanie — czy mężczyźni chcą tylko jednego? Showman próbuje udowodnić przed Abby swoje teorie na temat związków, jednocześnie pomagając jej znaleźć miłość. Jego sztuczki zaczynają przynosić zaskakujące skutki. Brzydka prawda to film o nieustannej walce płci i o miłości, która przychodzi z najmniej oczekiwanej strony.


Sekstaśma


Fot. Kadr z filmu Sekstaśma

Jay i Annie są małżeństwem od dziesięciu lat. Bardzo się kochają, jednak po narodzinach potomstwa ich namiętność zaczyna powoli gasnąć. Gdy w końcu mają wieczór tylko dla siebie, postanawiają dodać swojemu związkowi odrobinę pikanterii — nagrywając wideo, na którym testują pozycje seksualne z poradnika dla par. Po trzygodzinnym maratonie odkrywają, że udostępnili swój film swoim bliskim za pomocą chmury. Zaczynają śledzić wszystkie tropy i ścigać osoby, które mogą mieć dostęp do osobistego nagrania, by odzyskać swoją reputację i przechwycić materiał, zanim zostanie wykorzystany w niecny sposób. Sekstaśma to seans pełen zabawnych splotów akcji z Cameron Diaz i Jasonem Segelem w rolach głównych i idealna propozycja dla wszystkich osób szukających walentynkowych pozycji z przymrużeniem oka.

News tworzony we współpracy z Viaplay

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze