Iron Heart – Anthony Ramos w obsadzie serialu

Aktor znany z musicalu In The Heights wystąpi w nowym serialu Disney+

Marvel ma obecnie rozległe plany względem swoich aktorskich seriali. Jedną z wyczekiwanych produkcji jest Iron Heart, który podobnie jak Armor Wars będzie swoistym dziedzictwem dla postaci Iron Mana. Obsada tego pierwszego tytułu została właśnie rozszerzona o nowe nazwisko.

Zobacz również: Jurassic World: Dominion otrzymał nowy zwiastun!

Anthony Ramos otrzymał angaż do jednej z głównych ról w serialu. Mimo że nie znamy szczegółów dotyczących granej przez niego postaci, Marvel ujawnił, że będzie ona kluczowa nie tylko dla produkcji, ale też dla przyszłości nowej fazy MCU.

Anthony Ramos zagra w serialu "Iron Heart""
Anthony Ramos

Przypomnijmy, że Iron Heart będzie opowiadał o młodej geniuszce Riri Williams. Dziewczyna samodzielnie odtworzyła kombinezon Tony’ego Starka i została superbohaterką o tytułowym przydomku. W MCU postać ta będzie miała swój debiut nieco wcześniej. Wystąpi bowiem w nadchodzącym sequelu Czarnej Pantery, czyli Wakanda Forever.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze