Star Wars: Ahsoka – wkrótce rozpocznie się produkcja serialu

Już za chwilę rozpoczną się prace na planie serialu o Ahsoce Tano. Znamy też tytuł roboczy produkcji.

Po zakończonym serialu The Book of Boba Fett i nadchodzącym już niedługo Obi-Wan Kenobi, będziemy następnej produkcji z Uniwersum Star Wars. Mowa o tutaj o przygodach Ahsoki Tano z Rosario Dawson w roli głównej. Obsada serialu co chwila powiększa się o kolejne nazwiska. Wciąż jednak nie wiemy wiele na temat fabuły. Data premiery wciąż nie jest znana, choć mówi się o przełomie 2022 i 2023 roku.

Zobacz również: Poznaliśmy szczegóły produkcji The Lord of the Rings: The Rings of Power

Zgodnie z nowymi, choć jeszcze niepotwierdzonymi doniesieniami, produkcja zacznie się już za chwilę. Portal Production Weekly sugeruje, że prace na planie rozpoczną się już w kwietniu. Ten sam termin podaje Bespin Bulletin. Pierwotnie prace miały ruszyć już w marcu, jednak przygotowanie trzeciego sezonu The Mandalorian, przesunęła terminy o kilka tygodni.

Ahsoka Tano w serialu Star Wars "The Mandalorian"
Ahsoka Tano w serialu „The Mandalorian”

Zobacz również: Reacher – recenzja serialu. Amazon ma nowego asa

Portal Bespin Bulletin potwierdził również, że roboczy tytuł serialu. Wbrew oczekiwaniom nie jest tak oczywisty. Tytuł roboczy brzmi bowiem Stormcrow. Na tę chwilę nie wiemy, do czego odnosi się ta nazwa i czemu zastąpiła do tej pory wspominaną Ahsokę.

Jeżeli faktycznie ekipa się uwinie i produkcję zobaczymy jeszcze w 2022 roku, to z pewnością będzie to jeden z ciekawszych tytułów spod znaku serialowych Star Warsów.

Źródło: Bespin Bulletin

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze