Zwiastun zapowiadający tegoroczne produkcje DC Comics. Pierwsze spojrzenie na nowych herosów!

Trailer zawiera ogrom nowego materiału z filmów DCEU.

Chwilę temu na oficjalnym profilu filmu The Batman pojawił się obszerny zwiastun, zapowiadający nadchodzące filmy z Uniwersum DC Comics. Trailer zawiera nowe sceny nie tylko ze wspomnianego Batmana, ale też filmu Flash z Ezrą Millerem, czy Aquaman: The Lost Kingdom.

Jednak najwięcej nowości i emocji w trailerze dotyczy jednak filmu Black Adam, z Dwaynem Johnsonem w tytułowej roli. Pierwszy raz widzimy fragmenty z występującymi w filmie i zarazem debiutującymi na wielkim ekranie superbohaterami. Są wśród nich Doctor Fate, Atom Smasher, oraz Hawkman.

Zobacz również: Jurassic World: Dominion otrzymał nowy zwiastun!

Zwiastun DC pokazał Doctora Fate'a
Pierce Brosnan jako Doctor Fate

Opublikowany materiał dowodzi, że ten rok może mimo wszystko należeć do produkcji ze stajni DC Comics. Czy jednak Warner Bros. wróci do łask fanów, mimo zawirowań, jakie spotkały kinowe uniwersum w ostatnich latach? O tym zadecydujemy z końcem roku.

Sam wspomniany trailer możecie natomiast podziwiać poniżej:

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze