Nope – Zwiastun nowego horroru Jordana Peele’a w sieci

Jordan Peele pokazał, że utalentowany twórca obroni się sam mimo stereotypów i szufladek. Zaczynał jako naprawdę dobry komik i twórca komediowy. Teraz kojarzony jest z ambitnym i kreatywnym kinem grozy. Niedługo przyjdzie nam zobaczyć nowe dzieło reżysera. Do sieci trafił trailer filmu Nope.

Horrory są niszą, która z roku na rok znajduje uznanie coraz to większego grona odbiorców. Pokazuje to między innymi coraz przychylniejsze spojrzenie Akademii na tego typu kino. Bez wątpienia przyczynił się do tego ostatnimi czasy Jordan Peele. Twórca nie zamierza się jednak zatrzymywać. Do sieci trafił trailer filmu Nope.

Mieszkańcy samotnego wąwozu w głębi Kalifornii stają się świadkami niesamowitego i mrożącego krew w żyłach odkrycia. Wszystko wskazuje na to, że prześladuje ich pozaziemska siła.

Zobacz również: Krzyk – recenzja filmu. No trochę późno ta recenzja, ale kto mi zabroni?

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze