Star Wars – w przygotowaniu jest nowa trylogia?

Lucasfilm ma plany na kolejną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Ostatnie filmy z uniwersum Star Wars nie spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród fanów. Wytwórnia LucasFilm na spółkę z Disneyem nie dają jednak za wygraną. Studio ostro wzięło się za aktorskie seriale, które w większości zebrały pozytywne opinie.

Jednak według nowych doniesień twórcy mają w planach kolejne filmy kinowe. Była reporterka Vanity Fair Joanna Robinson, powołując się na własne źródło zdradziła, że Lucasfilm nie tylko przygotowuje, ale już aktywnie działa nad nową trylogią. Akcja filmów działaby się krótko po zakończeniu Skywalker: Odrodzenie. Sama historia pokazałaby natomiast odbudowywanie Zakonu Jedi. Studio będzie oczywiście wciąż rozwijało serialowe projekty, takie jak choćby The Mandalorian.

Zobacz również: Nope – Zwiastun nowego horroru Jordana Peele’a w sieci

Informacje zgodne są jednocześnie z zeszłoroczną zapowiedzią Kathleen Kennedy. Przewodnicząca Lucasfilm powiedziała, że historie bohaterów nowej trylogii będą jeszcze rozwijane i kontynuowane. Nie wiemy, jednak czy te postacie powrócą w kolejnych filmach, czy przeniosą się na mały ekran.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze