Gran Turismo 7 dostanie możliwość przeniesienia wybranych postępów z GT Sport

Premiera najnowszej odsłony gry wyścigowej od Sony zawita już do nas za niespełna 3 tygodnie, bowiem 4 marca. Studio Polyphony Digital, odpowiedzialne za powstanie gry zamieściło ogłoszenie dla graczy GT Sport. Będą oni mieli możliwość przeniesienia niektórych elementów z tamtej gry do najnowszego Gran Turismo 7.

Gran Turismo 7 to kontynuacja serii symulacyjnych rajdów samochodowych, które odbywają się na ponad 90 trasach na całym świecie. Gracz będzie miał w niej możliwość do skorzystania z dużej ilości trybów, chociażby kampanii GT, wypróbowania swoich sił w trybie zręcznościowy, ale także nauczyć się prowadzić samochód w symulacyjnych warunkach.

Zobacz także: Cyberpunk 2077: darmowa aktualizacja na nową generację konsol już dostępna!

Jeśli mieliście już wcześniej styczność z tą serią, wówczas mamy dla Was świetną wiadomość. Twórcy gry, czyli studio Polyphony Digital ogłosiło możliwość przeniesienia przeniesienia wybranych postępów z trybu GT Sport. Każdy z graczy będzie miał w takim przypadku okazję do zaimportowania:

  • Oceny kierowcy (DR)
  • Oceny sportowa (SR)
  • Naklejek, wyglądu samochodów, kasków oraz kompletnych strojów

gran turismo 7

Zobacz także: Feardemic – polski wydawca mrocznych tytułów ogłasza swój pierwszy festiwal online

Studio nie ukryło pewnych problematyczności związanych z przeniesieniem do nowej gry malowań oraz naklejek. Niestety będziemy mogli tylko pomarzyć o przeniesieniu wszystkich elementów, bowiem twórcom zależy na zachowaniu jak najwyższej jakości graficznej i wykorzystaniu pełnej specyfikacji gry. Bez możliwości duplikacji pozostaną również fotografie samochodów, zdjęcia z wyścigów oraz powtórki, Przeniesione zostaną w takim razie te malowania, które swoją premierę miały po 22 grudnia 2017 r. oraz zostały udostępnione jako otwarte dla wszystkich.

gran turismo 7

Gra Gran Turismo 7 ukaże się ponownie na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze