Jak poznałam waszego ojca powróci z drugim sezonem!

Jak poznałam waszego ojca powróci z drugim sezonem, który będzie skaładał się z 20 odcinków. How I Met Your Father to spin-off kultowego sitcomu o podobnym tytule How I Met Your Mother. Serial How I Met Your Mother zadebiutował w 2005 roku. Głównym bohaterem był Ted Mosby, który opowiadał swoim dzieciom jak poznał ich matkę. Produkcja liczyła 9 sezonów.

Nowa odsłona serialu ukazuje historie Sophie (Hilary Duff), która opisuje swojemu synowi jak zapoznała się z jego ojcem. W pozostałych rolach występują: Christopher Lowell, Francia Raisa, Suraj Sharma, Tom Ainsley, Tien Tran, a także Kim Cattrall. Twórcami produkcji są Isaac Aptaker i Elizabeth Berger.

Wiele teorii fanów wskazywało jakoby Barney (bohater pierwszej serii) miał być tytułowym ojcem. Neil Patrick Harris w rozmowie z Hilary Duff przyznał, iż przez zachowanie Barneya w erze #MeToo nie byłyby na miejscu, a serial byłby lepszy bez niego.

Zobacz również: Love and Leashes recenzja. Miłość od pierwszego smagnięcia biczem.

Pomysły na powstanie spin-offu pojawiły się już wcześniej. Aptaker i Berger swój koncept chcieli zrealizować w 2016 roku. Przez zaangażowanie w innym projekcie, prace nad Jak poznałam waszego ojca zostały wstrzymane. Ponownie podejmowano próby wznowienia pomysłu w 2017 roku, jednak z marnym skutkiem. W końcu w 2021 roku oficjalnie ogłoszono powstawania serialu. W listopadzie po raz pierwszy zobaczyliśmy zdjęcie obsady produkcji.

Serial jest emitowany w serwisie Hulu, pierwszy i drugi odcinek premierę miał 18 stycznia.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze