Loki – Owen Wilson powróci w nowym sezonie

Aktor zapowiedział swój powrót w drugim sezonie serialu.

Loki, mimo mieszanych reakcji widzów, namieszał bardziej w samym Kinowo-serialowym Uniwersum Marvela. Zaskakujący zwrot akcji na końcu serialu wpłynie również na kolejne produkcje MCU. Jednak epilog wyraźnie zapowiada również kontynuację historii w kolejnych odcinkach.

Już pewien czas temu zostało oficjalnie ogłoszone, że serial otrzyma drugi sezon. Natomiast wcielający się w postać Mobiusa Owen Wilson potwierdził, że powróci do serialu w nowej serii. To bardzo dobra wiadomość zważywszy, że jego bohater był jednym z najbardziej lubianych przez widzów charakterów.

Zobacz również: Doctor Strange In The Multiverse Of Madness – zwiastun trafił do sieci

Nie wiemy kiedy zacznie się produkcja drugiego sezonu, poza tym, że rozpocznie się „wkrótce”. Tym bardziej nie znamy przybliżonej daty premiery. Bardzo prawdopodobne jest jednak, że Loki wcześniej pojawi się na chwilę w nadchodzącej superprodukcji Marvela Doctor Strange: In the Multiverse of Madness.

Owen Wilson jako Mobius w serialu "Loki"
Owen Wilson jako Mobius w serialu „Loki”
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze