Transformers: Earth Spark otrzymał nowy zwiastun

Do wydanego ponad cztery lata temu filmu Transformers: Ostatni rycerz nastąpił czas na przedstawienie nowej animacji ulokowanej w tym uniwersum. Prezentujemy przed Wami najnowszy zwiastun serialu animowanego dla całej rodziny o nazwie Transformers: Earth Spark.

Nareszcie możemy się spodziewać kolejnych odsłon produkcji z fikcyjną rasą istot pozaziemskich, jakimi ją Transformersi. Młodsze pokolenia wraz z rodzicami, ale także najwięksi fani uniwersum będą mogły już tej jesieni podziwiać 26-odcinkowy serial animowany Transformers: Earth Spark od wytwórni Paramount.

Zobacz również: Najważniejsze premiery MCU i DCEU 2022 roku oraz komiksy, z którymi warto się zapoznać przed seansem

Nickelodeon, na którego łamach pojawią się wszystkie odcinki serialu zamieścił w Internecie krótki zwiastun produkcji. Producentami wykonawczymi będą Ant Ward (Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles), Ciro Nieli (Teenage Mutant Ninja Turtles) and Nicole Dubik (Transformers: Rescue Bots)

Zobacz również: Najlepsze gry dekady 2010-2019

Seria ma nas przenieść w niezwykłą opowieść przepełnioną humorem oraz dawką robotycznej miłości. Dwójka ludzkich dzieci zamieszkująca naszą planetę Ziemię zamierza nawiązać kontakt z Transformersami. Oprócz tego historia skupi się na ich współpracy z Optimusem Prime oraz Bumblebee.

Transformers: Earth Spark
Fot. Materiały prasowe/ Nickelodeon

Warto także wspomnieć o niedawno zapowiedzianej produkcji filmu aktorskiego Transformers: Rise of the Beasts. Będzie on początkiem kinowej trylogii o robotycznych mechach, a jego premiera będzie miała miejsce 9 czerwca 2023 roku.

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze