Uma Thurman dementuje plotki o powstaniu Kill Bill 3

Prognoza dla trzeciej części Kill Billa nie zapowiada się ciekawie. Mimo chęci fanów na powrót czarnej mamby oraz słów reżysera, Kill Bill 3 może nie dojść do skutku. Uma Thurman ogrywająca główną rolę w serii wypowiedziała się na temat przyszłości produkcji.

Aktorka w wywiadzie dla SiriusXM’s “The Jess Cagle Show” tak wypowiedziała się o filmie:

Tak naprawdę nie mogę nic o tym powiedzieć. Było to omawiane przez lata. Był pomysł, aby zrealizować trzecią część, ale bardzo dawno temu. Nienawidzę rozczarowywać ludzi. Każdy chciałby, żeby projekt doszedł do skutku, ale myślę, że nie ma go na horyzoncie.

Quentin Tarantino od lat zapewniał, iż powstanie Kill Bill 3 jest bardzo prawdopodobne. W 2019 roku w podcaście Happy Sad Confused reżyser przyznał, że prowadzi z Thurman rozmowy o wskrzeszeniu serii.  W tym samym roku na kanapie u Andy’ego Cohena potwierdzał myśl o stworzeniu filmu.

Zobacz również: Uncharted recenzja filmu. Można stworzyć dobry film na podstawie gry? No można!

Trzecia część skupiałaby się na historii córki Venity Green granej przez Vivvicę A.Fox, która chce pomścić śmierć swojej matki. W filmie miałaby pojawić się także córka czarnej mamby. W podcaście The Joe Rogan Tarantino przyznał, że chciałby obsadzić córkę Umy Thurman w tej roli, Maye Hawke:

To po prostu ponowne spojrzenie na bohaterów 20 lat później. Wyobrażanie sobie, że Panna Młoda i jej córka, Bebe mają 20 lat spokoju, a potem zostaje to zniszczone. Sam pomysł obsadzenia Umy [Thurman] i obsadzenia jej córki Mayi [Hawke] w tym filmie byłby ekscytujący.

Elle Driver wciąż tam jest, Sophie Fatale ma odciętą rękę. Ale ona wciąż tam jest – kontynuował Tarantino. Wszyscy dostali pieniądze Billa. W rzeczywistości Gogo miała siostrę bliźniaczkę Shiaki, więc jej siostra bliźniaczka mogła się pojawić.

Twórca dwóch części Kill Billa wielokrotnie powtarzał, że zakończy karierę na swoim dziesiątym filmem. Jako, iż Pewnego razu… w Hollywoood jest dziewiątym dziełem reżysera, wiele osób spekulowało, że to właśnie Kill Bill będzie domknięciem kariery Tarantino.

Wywiad, w którym wystąpiła Uma Thurman znajdziecie poniżej.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze