Morbius – nowy teaser z kolejnymi scenami

Kampania reklamowa trwa w najlepsze!

Sony Pictures wypuściło do sieci nową zapowiedź nadchodzącej produkcji z Jaredem Leto. Niemieckojęzyczny teaser pokazuje nam niepublikowane wcześniej fragmenty z filmu Morbius.

Na zwiastunie widzimy głównego bohatera, w którego wciela się Jared Leto oraz jego przyjaciela, granego przez Matta Smitha. Drugi z nich również będzie cierpiał na tę samą chorobę co tytułowa postać, i także podda się eksperymentowi, przez co przemieni się w filmowego antagonistę, znanego jako Loxias Crown.

Zobacz również: Spider-Man: Bez drogi do domu powróci do kin z rozszerzoną wersją!

Nową zapowiedź możecie sprawdzić poniżej.

Oficjalny opis filmu: Morbius opowiada historię naukowca, dr Michaela Morbiusa, śmiertelnie chorego na rzadką chorobę krwi, który jest zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych przed śmiercią. Bohater rozpoczyna ryzykowną grę o ocalenie. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba…

Film Morbius trafi do kin 1 kwietnia.

Źródło: youtube.com

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze