The Flash – w jaki sposób Ben Affleck zakończy przygodę z Batmanem?

Pojawiły się nowe pogłoski na temat ostatniego występu Bena Afflecka w Uniwersum DC.

Batffleck oficjalnie kończy swoją działalność wraz z nadchodzącym filmem The Flash. Aktor wystąpi po raz ostatni jako Mroczny Rycerz, ale jak wiemy, nie będzie to jedyny Batman w produkcji.

Solowy film o Flashu zgodnie z pogłoskami ma być dla Kinowego Uniwersum DC czymś w rodzaju resetu. Historia będzie nawiązywała do fabuły Flashpointu, dzięki czemu będziemy mieli możliwość zobaczenia alternatywnych wersji superbohaterów. Dla całego DCEU The Flash jest więc produkcją tak ważną, jak sequel Doktora Strange’a dla Marvela.

Zobacz również: Batgirl; Michael Keaton jako Batman na nowych zdjęciach

Zastanawiający jest sposób, w jaki pożegnana zostanie Affleckowa wersja Człowieka-Nietoperza. Według nowych plotek, mogących stanowić niemały spoiler, Affleck rozstanie się z rolą w OSTATECZNY sposób. Otóż ta wersja Batmana umrze pod koniec filmu. Zostanie zastąpiony przez Mrocznego Rycerza, granego przez Michaela Keatona. Aktor, który powraca do roli po ponad 30 latach, miałby od tej pory funkcjonować jako mentor dla pozostałych superbohaterów w Uniwersum. Coś na kształt Bruce’a Wayne’a z Batman Beyond. Oznacza to, że Keaton oficjalnie pozostałby w DCEU na stałe.

Zobacz również: Teksańska masakra piłą mechaniczną – recenzja. Brutalna rozrywka zakrapiana szampanem z krwi

Michael Keaton powróci jako Batman w filmie "The Flash"
Michael Keaton w filmie „Batman Returns”

Jak się okazuje, nadchodzący film Matta Reevesa nie będzie najważniejszą produkcją o Batmanie w tym roku…

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze