Bullet Train – Pierwszy teaser w sieci

Bullet Train ma swoją premierę już w kwietniu tego roku. Sony Pictures postanowiło wypuścić do sieci krótki teaser. Przedstawia się on bardzo enigmatycznie…bo stylizowany jest na reklamę.

Bullet Train to najnowszy film Davida Leitcha. Reżyser ten zasłynął takimi filmami jak John WickAtomic Blonde, czy Deadpool 2. Dlatego w wypadku tej produkcji możemy spodziewać się podobnego klimatu i przede wszystkim pięknych scen akcji. Sony Pictures postanowiło wypuścić do sieci krótki teaser…który stylizowany jest na reklamę!

Zobacz również: Belfast – recenzja filmu. Kenneth, nie Kenny

Prócz widocznego na wideo Brada Pitta w filmie wystąpi wiele znanych gwiazd. Między innymi są to: Sandra Bullock, Aaron Taylor-Johnson, Joey King, Zazie Beetz, czy Brian Tyree Henry.

Film opowiada o piątce zabójców, która podróżuje tym samym pociągiem z Tokio do Morioki. Bardzo szybko dowiadują się, że mają jedno, takie samo zlecenie. Zaczyna się brutalna gra o to, kto je wykona i wyjdzie z pojazdu żywym.

Zobacz również: Krzyk – recenzja filmu. No trochę późno ta recenzja, ale kto mi zabroni?

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze