Bill Skarsgård debiutuje jako reżyser na YouTube

YouTube zrodził wielu reżyserów, którzy dostali potem szansę w Hollywood. Niecodzienną sytuacją jednak jest, gdy gwiazda o ustalonym już statusie postanawia spróbować swoich sił w tej darmowej platformie. Bill Skarsgård postanowił zaangażować swoją utalentowaną rodzinę i nakręcić film Soul of a Man, który dostępny jest na YouTube za darmo. 

Bill Skarsgård to aktor znany przede wszystkim z roli Pennywise’a w filmowej adaptacji książki Stephena Kinga To. Artysta ten, idąc drogą niektórych swoich kolegów z branży, postanowił spóbować swoich sił jako reżyser. Tak więc skrzyknął swoją utalentowaną rodzinę i nakręcił film Soul of Man. Dostępny on jest na platformie YouTube zupełnie za darmo!

Zobacz również: Belfast – recenzja filmu. Kenneth, nie Kenny

Obraz ten jest adaptacją opowiadania Bon-Bon kultowego pisarza, Edgara Allana Poe. Jest to komediowe opowiadanie wydane w 1832 roku w Philadelphia Saturday Courier. Pierwotnie nazywany Okazją Utraconą, śledzi losy Pierre Bon-Bona, który uważa się za filozofa. Pewnego dnia spotyka diabła.

Za reżyserię i scenariusz prócz Billa Skarsgårda odpowiadał Landon Liboiron. W filmie zagrał ojciec aktora, Stellan i jego brat Gustaf Skarsgårdowie. Za zdjęcia odpowiada Jakob Ihre. Dajcie znać jak podoba wam się twór zaprezentowany przez Skarsgårdów. Czy aktor powinien kontynuować karierę reżysera?

Zobacz również: Krime Story. Love Story – recenzja filmu. Ale, że o co chodzi?

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze