Komi Can’t Communicate – drugi sezon anime z datą premiery

Komi Can’t Communicate to jedno z najlepiej przyjętych anime ostatnich lat. Drugi sezon (podobnie jak pierwszy) trafi na platformę streamingową Netflix. Widzom udostępniono plakat promujący kontynuację przygód Komi, jak i datę udostępnienia następnych odcinków. 

Komi Can’t Communicate to serial anime dostępny na Netflixie. Zdobył on ogromną popularność i uznanie wielu widzów na całym świecie. Za pierwszy sezon odpowiadało studio OLM. Raczej pewne jest, że ci sami twórcy przygotowują kontynuację. Część druga przygód Komi otrzymała plakat i datę premiery.

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

Produkcja ta opowiada o 15-letniej Komi. Dziewczyna ma problem ze znalezieniem znajomości, ze względu na swój bardzo ekstrawertyczny charakter. Hitohito Tadano, chłopak, który siedzi koło niej na zajęciach, jest pierwszym, który odkrywa jej problem z lękiem społecznym. Postanawia on pomóc koleżance w zawarciu stu znajomości.

Kiedy przyjdzie nam obejrzeć sezon drugi? W Japonii nowe odcinki wystartują już 6 kwietnia 2022 roku. Warto przypomnieć, że w przypadku pierwszych odcinków, pojawiły się one na Netflixie dwa tygodnie po premierze w Kraju Kwitnącej Wiśni. Dlatego widzowie za granicą (w tym my) będą prawodpodobnie mogli cieszyć się anime w podobnym okresie. Poniżej znajdziecie oficjalny plakat zamieszczony na łamach japońskiego magazynu.

Zobacz również: All of Us Are Dead – recenzja serialu. Zombie odżyły na nowo

komi can't communicate

Źródło: Anime Geek

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze