Kolejna postać z uniwersum Spider-Mana obsadzona!

O ekranizacji przygód komiksowego złoczyńcy Kravena łowcy mówi się od dłuższego czasu, dziś poznaliśmy więcej szczegółów na temat produkcji Sony.

Kraven The Hunter to jeden z najgroźniejszych i zarazem najbardziej groteskowych przeciwników Spider-Mana. W idealnym świecie wszyscy zastanawialibyśmy się po co komu ten film, ale mamy 2022 rok i najlepszym serialem jest historia zapaśnika w srebrnym nocniku. Do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów na temat filmu prócz obsady dwóch głównych postaci, oraz tajemniczej roli Russella Crowa.

Zobacz również: Billy Summers – recenzja książki. Dobrzy, źli i Billy Summers

Na szczęście studio Sony zdecydowało się odsłonić kolejną kartę w swojej talii i wiemy, kto dołączy do trójki aktorów. Ariana DeBose, znana między innymi z West Side Story, wcieli się w postać Calypso. W komiksach była ona kapłanką voodoo, oraz partnerką Kravena, która podobnie jak on stawała w bój ze Spider-Manem.

Kraven
Foto. Materiały prasowe.

Chociaż premiera zaplanowana jest na 13 stycznia 2023 roku, nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły filmu. Wiemy jednak, że złoczyńcą ma zostać Chameleon grany przez Freda Heichingera, natomiast w Kravena wcieli się Aron Taylor-Johnson. Kolejny film studia Sony będzie jednym z wielu projektów, które będą stanowić filmowe uniwersum Spider-Mana bez udziału Spider-Mana.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze