Ghostwire: Tokyo Prelude za darmo na PS5 i PS4

Bethesda wchodzi w marzec z przytupem, jednocześnie publikując za darmo Ghostwire: Tokyo Prelude, czyli prolog do tejże gry. Przygodowy tytuł pełny akcji utrzymany w klimacie Ghostrunnera będzie dostępny na konsole Playstation oraz standardowo na PC. Czym więc zachwyci nasze serca ta powiastka wizualna?

Ghostwire: Tokyo Prelude jest swoistym wstępem do nowej produkcji, która zadebiutuje na PS5, PS4 i PC. Gracze będą mogli pobrać grę od studia Tango Gameworks już 8 marca na swoje komputery, natomiast teraz mogą ściągnąć je na konsole.

Zobacz również: Popkulturowy przegląd miesiąca – najciekawsze premiery filmów, gier i komiksów marca

Premiera Ghostwire: Tokyo odbędzie się już za lekko ponad 3 tygodnie, bowiem 25 marca. Będzie to jedna z kluczowych produkcji tego roku spod wydawnictwa Bethesda Softworks LCC, która prócz tego planuje wydać w ostatnim kwartale gry Redfall i Starfield.

Oficjalny opis do darmowego prologu gry:

Wejdź głębiej w świat Ghostwire dzięki Ghostwire: Tokyo – Preludium. W tej pasjonującej przygodowej powieści wizualnej dołączasz do tajemniczego KK i jego grupy detektywów od zjawisk nadprzyrodzonych, którzy próbują rozwiązać sprawę niezwykłych zniknięć, ale w toku pracy natrafiają na coś dużo poważniejszego. Gracze mogą wybierać rozmaite interakcje pomiędzy współpracownikami KK, aby poznać ich historię w tym unikalnym prequelu Ghostwire.

Poniżej możecie zapoznać się także ze zwiastunem promującym darmową część gry. Podczas jego oglądania przeniesiemy się w rejony najsłynniejszego skrzyżowania w Tokio, jakim jest Shibuya. Ta przepełniona rozrywką oraz kwitnąca handlem oaza zostaje spowita przez tajemnicze sprawy. Ludzie giną, a my wcielamy się w jednego z detektywów od spraw nadprzyrodzonych. Wszystko po to, by odkryć przyczynę tych niewyjaśnionych wcześniej zdarzeń. I przy okazji, by zachłysnąć się widokiem tętniącej życiem Japonii.

Źródło: Materiały prasowe

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze