The Cuphead Show! przedłużone na drugi sezon

The Cuphead Show! to obecnie jeden z największych animowanych hitów Netflixa. Fani serialu mogą być zadowoleni. Serwis streamingowy przedłużył bowiem przygodę o Filusiu i Kubusiu. 

Mimo dość ekstrawaganckiego polskiego tytułu, The Cuphead Show! okazał się być wielkim hitem. I to chyba o wiele większym, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Ciężko powiedzieć, czy to zasługa wysokiej jakości serialu, czy też gry, której animacja jest adaptację, czyli Cuphead. Jeżeli mamy tutaj fanów tejże produkcji, przynosimy świetne wieści. Twór ten dostanie bowiem swój drugi sezon!

Zobacz również: Filuś i Kubuś, sezon 1 – recenzja serialu. Dobra, tytuł może nie najlepszy, ale bajka udana

O tym, że drugą część przygody dostaniemy, poinformowali sami twórcy pierwowzoru! Do tego podali przybliżoną datę premiery. Jak się okazuje, będzie to jeszcze lato tego roku!

Jak można spekulować, serial zbiegnie się mniej więcej z opublikowaniem długo oczekiwanego DLC do gry pod tytułem The Delicious Last Course. Jego premiera odbędzie się 30 czerwca tego roku. Tym samym po prawie 5 latach gracze otrzymają nową zawartość, w tym postacie i mapy.

Zobacz również: Peacemaker – recenzja serialu. Hard Rock and Black Ops.

Źródło: Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze