Gotham Knights z datą premiery

Warner Bros Games ujawniło datę premiery nadchodzącej gry DC Comics. Gotham Knights zadebiutuje z końcem roku!

Długie oczekiwanie na kolejną po Arkham Knight grę z Uniwersum Batmana już wkrótce się zakończy. Studio odpowiedzialne za tworzenie Gotham Knights podało dokładną datę premiery. Nowa produkcja od Warner Bros Montreal zadebiutuje 25 października 2022 roku.

Gdy kilka dni temu na platformie Steam pojawiła się (na krótką chwilę) informacja o wersji beta, jasne było, że wkrótce poznamy oficjalną datę premiery. Studio musiało więc przyspieszyć informację o wydaniu gry.

Zobacz również: Batman; recenzja filmu. Gacek, którego potrzebowałem

Fabuła skupi się na czwórce side-kicków Mrocznego Rycerza bronią Gotham City po śmierci Bruce’a Wayne’a przed złowieszczym Trybunałem Sów. Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy zwiastun oraz obszerny gameplay prezentujący rozgrywkę. Już wtedy jasne było, że jest na co czekać. Produkcja zawita na PC, PS5 i XBOX Series X/S.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze