The Unbearable Weight of Massive Talent – Film otrzymał oficjalny zwiastun

The Unbearable Weight of Massive Talent zapowiada się na jeden z najbardziej groteskowych projektów tego roku. Aktorska laurka dla talentu Nicolasa Cage’a to murowany klasyk. Otrzymał on swój oficjalny zwiastun na trochę ponad miesiąc przed premierą. 

The Unbearable Weight of Massive Talent to film, który zapowiada się na błyskawiczny klasyk. Nie ma chyba bowiem bardziej kreatywnego i groteskowego pomysłu, jak nakręcenie produkcji będącej opus magnum Nicolasa Cage’a. Twór o Nicolasie Cage’u, grającym Nica Cage’a, granego przez Nica Cage’a ma szansę zostać w świadomości widzów na długo. Na trochę ponad miesiąc przed premierą trafił do sieci oficjalny trailer filmu.

Zobacz również: Walka z lodem – recenzja filmu. W mroźnym sercu Arktyki

Spłukany Nicolas Cage zgadza się na płatny występ na przyjęciu urodzinowym superfana miliardera. Ten okazuje się być wręcz jego bratnią duszą. Szybko jednak sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Albowiem CIA ściga bogacza, który to podejrzany jest o handel narkotykami na wielką skalę.

Film nakręcił Tom Gormican. Za scenariusz odpowiada Kevin Etten oraz Tom Gormican. Prócz wiadomej roli Nicolasa Cage’a w produkcji zagra Pedro Pascal, Neil Patrick Harris oraz Ike Barinholtz. Premiera na ten moment jest nienaruszona i ma się odbyć 22 kwietnia tego roku.

Zobacz również: Cyrano – Recenzja filmu. Czy słowa mogą kochać?

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze