Daredevil – Disney+ tworzy kolejny sezon serialu?

Historia Matta Murdocka może być kontynuowana. Według ostatnich plotek platforma Disney+ wyprodukuje kolejny sezon serialu.

Serialowe produkcje Marvela nakręcone przez Netflixa znalazły nowy dom po tym, jak nieoczekiwanie zostały usunięte z rodzimej platformy. Trafiły na dorosłą wersję VOD Disneya, które niestety nie jest jeszcze dostępne w Polsce. Nie możemy zatem tak jak reszta świata powracać do takich seriali jak Daredevil, czy Jessica Jones. Poza tym, że będą dostępne w innym miejscu nie wiemy  na pewno, czy którykolwiek z nich będzie kontynuowany.

Zobacz również: Grafika koncepcyjna z anulowanego filmu o Batmanie prezentuje nowy strój Deathstrokea

Według ostatnich plotek, do tej pory nie potwierdzonych przez Disneya ani Marvel Studios, przynajmniej jeden serial może liczyć na dodatkowe odcinki. Pogłoski dotyczą bowiem Daredevila, czyli serii przez wielu uważanej za najlepszą. Już od czasu No Way Home prezes Marvela – Kevin Fiege – zapowiadał, że Daredevil pojawi się w przyszłych produkcjach, a do roli powróci Charlie Cox. Dlaczego zatem postać miałaby nie otrzymać kolejnych solowych odcinków?

Sam przeciek dotyczący nowego sezonu przygotowywanego na Disney+ pochodzi od portalu Murphys Multiverse. Wyśledził on nowy limitowany projekt ogłoszony przez Marvela, pod nazwą „Blind Faith Productions LLC”. Od razu zaczęły się spekulacje, że słowa „blind faith” odnosi się bezpośrednio do postaci Matta Murdocka. Jeżeli to powiązanie okaże się prawdziwe, to znaczy że Disney faktycznie ma w planach nową produkcję filmową lub serialową, która skupia się na Daredevilu.

Zobacz również: Urodzinowy Konkurs Popkulturowców!

Dodatkowo sytuację podgrzewają twitterowe profile, zajmujące się informowaniem o nowych projektach Marvela i puszczaniem w świat nowych przecieków dotyczących MCU. Jeden z nich nie tylko wspomina o nowym sezonie Daredevila, ale zawiera dużo bardziej kontrowersyjną plotkę. Bowiem według niego Disney już zatwierdził powstanie czwartego sezonu serialu. Kolejna informacja pochodzi z portalu Geeks World Wide. Głosi ona, że zdjęcia do nowych odcinków rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Plotka goni plotkę. Ciężko na tę chwilę stwierdzić, która informacja niesie prawdę. Jednak wysyp tego typu doniesień może sugerować jedno. Marvel faktycznie poważnie myśli o miejscu dla Daredevila w swoim serialowo filmowym Uniwersum.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze