Kot w butach. Ostatnie życzenie – zwiastun już dostępny!

Kot w butach wraca na ekrany! Któż z nas nie chciałby przenieść się ponownie do świata Shreka. Już niedługo będzie to możliwe. Uwielbiana postać z filmów o Shreku powraca w kolejnej odsłonie. Do sieci trafił zwiastun do najnowszej produkcji Kot w butach. Ostatnie życzenie. 

Kot w Butach wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie”, dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć. Do roli kota powróci niezastąpiony Antonio Banderas, animacje wyreżyseruje Joel Crawford.

Pierwsza część o kocie w butach pojawiła się w 2011 roku. Film opowiada o wczesnych przygodach Kota, jeszcze zanim poznał Shreka. Specjalizujący się w szermierce rudy bohater organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Produkcja zarobiła 555 milionów dolarów na całym świecie.

Zobacz również: To nie wypanda recenzja filmu. Idealna animacja na wspólny seans rodzica z dzieckiem

Kot w butach. Ostatnie życzenie trafi do kin 23 września 2022 roku. Obok Banderasa w dubbingu amerykańskim usłyszymy takie głosy jak: Florence Pugh, Ray Winstone, Wagner Moura i Olivia Colman, John Mulaney. A także Da’Vine Joy Randolph, Anthony Mendez oraz Samson Kayo. Natomiast w rolę Kitty Kociłapki ponownie wcieli się Salma Hayek. Poniżej znajdziecie zwiastun produkcji w polskiej wersji. Jak wypada angielski dubbing możecie usłyszeć tutaj.

Źródło: Materiały prasowe/ YouTube

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze