Better Call Saul – powrót znanych bohaterów w finale serii

W nowych odcinkach serialu powrócą kolejni bohaterowie, znani z pierwowzoru, czyli Breaking Bad. Mowa oczywiście o nauczycielu chemii i jego byłym uczniu.

Finałowy sezon Better Call Saul zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawia się coraz więcej teaserów, które zapowiadają naprawdę konkretne zakończenie. Wiadomo, że w ostatnich odcinkach zobaczymy powroty znanych bohaterów oraz ostateczną rozgrywkę między gangami narkotykowymi. Pomiędzy tym wszystkim stoi tytułowy bohater, który w końcu staje się brudnym prawnikiem, znanym z Breaking Bada.

Zobacz również: Stranger Things 4; każdy odcinek potrwa godzinę

A skoro mowa o pierwotnym serialu, dopiero co dowiedzieliśmy się o powrocie kolejnych kultowych bohaterów. Twórcy zapowiedzieli za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w finale serii ponownie zobaczymy protagonistów serialu Breaking Bad, czyli Waltera White’a i Jessego Pinkmana. Oznacza to, że finał Better Call Saul najprawdopodobniej będzie zawierał płynne przejście do historii z pierwszego serialu.

Nowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix już 18 kwietnia. Druga część finału będzie dostępna 2 miesiące później.

Zobacz również: Wozniacki & Lee, odcinki 1 i 2 – recenzja serialu. Z kamerą u sportowców

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze