Wilkołaki wkraczają do The Sims 4

EA i Maxis ujawniły dziś wyczekiwany pakiet rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki. Będzie on dostępny od 16 czerwca na PC i Mac oraz konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

W pakiecie rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki gracze dowiedzą się, jak tworzyć i dostosowywać wilkołacze tożsamości swoich Simów. Ich likantrop może mieć różne oblicza. Stworzenia te bywają agresywne, zabawne, pełne dramatyzmu lub chętne do przytulania – do wyboru, do koloru. Wszystkie wilkołaki mają na początku dwie postaci – wilkołaka i Sima – które są ze sobą połączone, zapewniając równowagę. Nie oznacza to jednak, że nie można stworzyć własnej bestii! Gracze mogą rozłączyć dwie wersje Sima i sprawić, by różniły się od siebie tak bardzo, jak tylko zechcą. Mogą obrać dowolny kierunek, edytować strukturę twarzy, dopasować uszy, oczy, kępki sierści i nie tylko.

Zobacz również: Sifu – recenzja gry. Coś niecoś potrafię

Prócz stworzenia własnego antropomorficznego wilka, gracze zbadają także tajemniczy świat Moonwood Mill oraz odkryją nowe historie i sekrety z życia likantropa. W Moonwood Mill grasują dwa odrębne stada wilkołaków. Sfora z Moonwood to grupa doświadczonych nieokrzesańców, którzy cenią sobie tradycję i wspólnotę. Z kolei Szalone Kły to niepoukładana paczka wilkołaków lekkoduchów, którzy stawiają na samorozwój oraz samoakceptację, a inspirację dla nich stanowi punkowo-grunge’owa estetyka. Gracz może dołączyć do dowolnej z tych dwóch grup, jednak nie jest to takie proste. Wpierw trzeba zapoznać się z innymi członkami oraz przejść kilka prób, którym podda go alfa sfory. Na dołączeniu jednak nie koniec. W każdej z grup panuje konkretna hierarchia, reguły i zobowiązania, a nieprzestrzeganie ich nie przyniesie naszemu awatarowi niczego dobrego…

Oficjalny zwiastun pakietu The Sims 4 Wilkołaki znajdziecie poniżej.

Źródła: www.ea.com, materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze