Władca Pierścieni od Amazona – pierwsze zdjęcia Orków!

Kampania promocyjna jednego z najbardziej ambitnych projektów Amazona, Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy powoli się rozpędza. W sieci zamieszczono zdjęcia znanych fanom Orków. Efekty robią wrażenie.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to nowy serial osadzony w świecie wykreowanym przez Tolkiena. Widowisko zadebiutuje na małych ekranach już 2 września. Nie dziwi więc, że w najbliższym czasie będziemy otrzymywać kolejne materiały promujące produkcję. Portal IGN opublikował zdjęcia w wysokiej jakości, przedstawiające stworzenia znane jako Orkowie. Mogliśmy je już oglądać w projektach Petera Jacksona. Jak prezentują się w serialu w wersji Amazona?

Zobacz również: Sandman, tom 5: Zabawa w Ciebie – recenzja komiksu

Władca PPW

Władca PPR

LOTR

LOTR

LOTR
Fot. Kadry z serialu Pierścienie Władzy, IGN

Zobacz również: Elvis – recenzja filmu. Audiowizualna uczta, którą koniecznie trzeba zobaczyć w kinie

Akcja serialu dzieje się podczas okresu Drugiej Ery Śródziemia, czyli tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i trylogii Tolkiena. Fabuła skupi się na powstaniu Pierścieni Władzy, zdobywaniu władzy przez Saurona, Ostatniego Sojuszu i Dziejów Numeronu. Przypominamy, że produkcja odcina się od nagradzanych tworów Petera Jacksona, rzucając świeże spojrzenie i nową interpretację światowego fenomenu. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy na ekranie ulubionych postaci, które poznaliśmy w filmach. Będziemy mogli poznać chociażby nową wersję Galadrieli, portretowanej w hitach Warner Bros przez Cate Blanchett.

Źródło: IGN

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze