Co robimy w ukryciu – czwarty sezon serialu o wampirach na zwiastunie!

Już w lipcu powrócą zwariowane wampiry!

Czwarty sezon Co robimy w ukryciu zbliża się wielkimi krokami. Serial zadebiutuje w USA 12 lipca, natomiast w Polsce nowa seria będzie dostępna dla widzów platformy HBO Max dzień później, 13 lipca. Do swoich ról powrócą Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén i Mark Proksch. Poniżej znajdziecie zwiastun najnowszego sezonu.

Zobacz również: Schody – recenzja serialu. Pisarz. Polityk. Morderca?

Oficjalny opis serialu Co robimy w ukryciu: Obraz przedstawia codzienne, a raczej conocne życie trzech wampirów, które egzystowały razem przez setki lat na Staten Island. Samozwańczym przywódcą grupy jest „Nandor The Relentless” (Kayvan Novak), wielki wojownik i zdobywca wywodzący się z Imperium Osmańskiego. Jest też awanturniczy wampir pochodzenia brytyjskiego „Laszlo” (Matt Berry) oraz uwodzicielska  „Nadja” (Natasia Demetriou). Po nieoczekiwanej wizycie mrocznego pana i przywódcy, wampirom zostaje przypomniane zadanie, które otrzymali po przybyciu na Staten Island ponad sto lat wcześniej – doprowadzenie do całkowitej dominacji Nowego Świata. Pytanie, jaki jest najlepszy sposób osiągnięcia tego celu?

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze