Daredevil: Born Again – kolejny powrót aktora?

Kolejny powrót w serialu Daredevil: Born Again. Charlie Cox i Vincent D’Onofrio już na pokładzie. Kto będzie następny? 

Daredevil: Born Again trafi na platformę Disney + wiosną 2024 roku i będzie to 18-odcinkowa przygoda z diabłem z Hell’s Kitchen. Do tytułowej roli powraca wcześniej potwierdzony Charlie Cox, a Kingpina ponownie zagra Vincent D’Onofrio. Według Daniela Richtmana – speca od przecieków w Hollywood do swojej roli ma także powrócić Elden Henson. W Netflixowej odsłonie wcielał się on w postać Foggy’ego Nelsona, czyli najlepszego przyjaciela Matta Murdocka – tytułowego Daredevila. Na ten moment nie słychać nic o powrocie Deborah Ann Woll w roli Karen Page.

Zobacz również: Daredevil – superbohater autentyczny             

Charlie Cox stwierdził, że serialu nie należy traktować jako czwartego sezonu Netfliksowego Daredevila i będzie to nowa produkcja mająca do opowiedzenia własną historię. Na razie nie wiadomo nic o fabule produkcji, jak i aktorach, którzy w niej wystąpią, nie licząc głównego protagonisty i antagonisty. 

Postać Daredevila pojawi się także w nowym odcinku She-Hulk. Fani bardzo szybko wyłapali easter egg z ostatniego odcinka zapowiadającego pojawienie się Matta Murdocka.

Foggy Nelson Daredevil
Franklin Foggy Nelson

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze