JEŹDŹCY SMOKÓW: LEGENDY DZIEWIĘCIU ŚWIATÓW – GRA DREAMWORKS OD DZIŚ W SKLEPACH

Nowa przygodowa gra wideo akcji osadzona w świecie uznanej przez krytyków serii DreamWorks Jak wytresować smoka

Od dziś w sklepach dostępna jest gra wideo DreamWorks Jeźdźcy smoków: Legenda Dziewięciu Światów (Dragons: Legends of the Nine Realms). To najnowsza produkcja Outright Games, wiodącego wydawcy przyjaznej rodzinie interaktywnej rozrywki, przygotowana we współpracy z Universal Games i Digital Platforms. Produkcja dostępna jest na konsole Xbox One/Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch w polskiej wersji językowej z dubbingiem.

Zobacz również: Najlepsze gry 2022 roku

Fani serialu DreamWorks Animation przejmą w grze kontrolę nad nowym pokoleniem smoków w ognistej przygodzie, aby uratować rodzinę Pioruna i ocalić smoczą krainę. Fabuła rozgrywa się 1300 lat po wydarzeniach z Jak wytresować smoka. Fani mogą wcielić się w różne smoki, które łączą siły, aby uwolnić swoje unikalne, dające się ulepszać umiejętności i pokonać gigantycznych smoczych bossów. Wznoszą się przy tym w powietrze i odkrywają, co zakłóciło spokojne królestwo smoków.

Zwiastun premierowy możecie obejrzeć tutaj:

Akcja nie kończy się jednak na tym. Bardziej doświadczeni gracze mogą poddać się ostatecznemu testowi w „Trybie wyzwania”, w którym poziomy mogą zostać powtórzone ze zwiększonymi modyfikatorami trudności. Podczas szybowania i nurkowania w fantastycznych krainach, graczom będzie towarzyszyć charakterystyczna muzyka uznanego kompozytora Chrisa Whitera, który stworzył orkiestrową ścieżkę dźwiękową do gry.

Jeźdźcy smoków

„Jesteśmy podekscytowani, że w końcu możemy podzielić się DreamWorks Jeźdźcy smoków: Legendy Dziewięciu Światów z fanami” – powiedział Terry Malham, prezes Outright Games. „Praca z naszymi bliskimi współpracownikami z Universal była fantastycznym doświadczeniem. Uwielbialiśmy brać te postacie z serialu i adaptować je do jedynego w swoim rodzaju doświadczenia w grze wideo. Fani mogą spodziewać się pełnej akcji przygody z niesamowitymi postaciami i bitwami. Mamy nadzieję, że wszyscy to pokochają!”

Zobacz również: KANGUREK KAO EDYCJA ZIMOWA W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

„Marka How to Train Your Dragon nadal bawi i przekracza granice” – powiedział Jim Molinets, SVP of Production, Universal Games and Digital Platforms. „DreamWorks Dragons: Legends of The Nine Realms przenosi fantastyczną fabułę i postacie, z których znana jest ta franczyza, do nowego świata wypełnionego ognistą akcją i niekończącą się przygodą, która nadal będzie zachwycać widzów na całym świecie.”

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze