Rihanna gwiazdą 2023 NFL Super Bowl LVII

Rihanna, amerykańska piosenkarka opublikowała zdjęcie na Instagramie i tym samym potwierdziła ostatnie plotki o jej możliwym występie na największej imprezie sportowej w USA. 

W oficjalnym komunikacie od NFL Jay-Z, który jest właścicielem Roc Nation (jednego z wielu producentów Super Bowl), określił gwiazdę piosenki Umbrella  jako talent, który objawia się raz na pokolenie. Wspomina dalej o trudnych początkach piosenkarki i jej pochodzeniu cytuje:

Osoba urodzona na małej wyspie Barbados, która stała się jedną z najbardziej znaczących artystek w historii. Wszelkie sukcesy zawdzięcza tak na prawdę tylko sobie. 

                                        (Shawn „Jay-Z” Carter, NFL Super Bowl official statement, tłumaczenie własne)

Wtórował mu w tym Seth Dudowsky, Dyrektor ds. muzyki NFL, który przy okazji potwierdził, że w tym roku rolę sponsora przejmie Apple.

Zobacz również: The HU – Rumble Of Thunder – recenzja płyty

Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo zawodowej ligi futbolu amerykańskiego NFL i uznawany jest za jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w USA. Amerykanie określają tę imprezę jako nieoficjalne święto narodowe. Jednym z nieodłącznych elementów meczu jest tzw. „Halftime Show”, który w roku 2023 będzie miał swoją 58 edycje. Wśród najistotniejszych wykonawców, którzy wystąpili m.in. Michael Jackson, Prince, Beyonce oraz The Weeknd. Rihanna nie występowała, od kiedy została w tym roku matką, więc trzeba przyznać, że wraca na scenę w wielkim stylu. Pytanie tylko: Czy Rihanna zaprosi swojego ukochanego A$AP Rocky’ego do wspólnego występu ?

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze