Armor Wars jednak będzie filmem kinowym

Nowa produkcja MCU zmienia formułę. Nie będzie już serialem dla Disney+.

Armor Wars to jeden z obecnie rozwijanych projektów Kinowego Uniwersum Marvela. Na początku roku otrzymaliśmy informację, że serial rozpoczyna produkcję. Wczoraj jednak otrzymaliśmy informację, że forma produkcji uległa zmianie. Według informacji od The Hollywood Reporter Armor Wars nie będzie już serialem, przeznaczonym dla platformy Disney+, ale pełnoprawnym filmem, który trafi do kin.

Zobacz również: Kingdom of the Planet of the Apes – już w październiku ruszają prace nad filmem!

Jak wiemy głównym bohaterem serialu będzie Rhodey a.k.a War Machine. Przyjaciel Tony’ego Starka przejął schedę nad jego kombinezonami i całą technologią. Teraz w obliczu nowego zagrożenia będzie za wszelką cenę starał się uchronić te sprzęty, aby nie wpadły w niepowołane ręce zainteresowanych nią złoczyńców.

Serial miał mieć premierę w 2023 roku, jednak tak kolosalna zmiana z pewnością przesunie termin. Yassir Lester pozostał jako główny scenarzysta. Póki co nie znamy powodów, przez które Marvel podjął decyzję o przekonwertowaniu produkcji w kinowy film.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze