Galapagos nowym dystrybutorem filmów Paramount Pictures na płytach w Polsce

Galapagos Sp. z o.o, lider na polskim rynku rozrywki domowej, został wyłącznym dystrybutorem filmów Paramount Pictures International Limited na 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD. W ofercie Paramount Pictures znajdują się kultowe dzieła światowego kina oraz najbardziej rozpoznawalne franczyzy, takie jak Ojciec chrzestny czy Top Gun.

Galapagos sukcesywnie będzie wprowadzać na polski rynek nowości filmowe Paramount Pictures na nośnikach 4K Ultra HD, Blu-ray™ i DVD. Już w drugiej połowie 2022 roku odbędą się premiery takich produkcji jak: Top Gun: Maverick, Zaginione miasto, Clifford: Wielki czerwony pies i Sonic 2: Szybki jak błyskawica. Pełna lista dostępnych produkcji oferowanych dla rynku rozrywki domowej w formach 4K Ultra HD, Blu-ray™ i DVD będzie systematycznie publikowana na stronie internetowej www.galapagos.com.pl.

Zobacz również: Najlepsze filmy 2022 roku

To dla nas ogromny zaszczyt, że nasze portfolio zostaje poszerzone o bogatą ofertę niezwykłych tytułów Paramount Pictures International Limited, która zwiera wiele hitów o zasięgu globalnym. Wierzymy, że kompetencje rynkowe Galapagos jako dystrybutora oraz plany wydawnicze Paramount Pictures przyczynią się do zadowolenia konsumentów, partnerów handlowych oraz wzmocnią pozycję rynkową obu firm. To także bardzo ważny i symboliczny moment w historii naszej firmy – po 16 latach działalności, nośniki z filmami wszystkich studiów dystrybuowanych w Polsce, będą oferowane przez Galapagos.

powiedział Andrzej Łudziński, prezes Galapagos Sp. z o.o.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze