Blockbuster – nowy sitcom od Netflixa

Czy ktoś tu powiedział nowy sitcom? Otóż tak! Netflix udostępnił zwiastun swojego najnowszego serialu komediowego Blockbuster. Twórcą serialu jest Vanessa Ramos, która wczesniej pracowała nad takimi produkcjami jak: Superstore czy Brooklyn Nine-Nine. Premiera już niedługo na platformie streamingowej Netflix.

Serial Blockbuster opowiada historię ostatniego Blockbustera na świecie. Timmy Yoon (Randall Park) to entuzjasta technologii analogowych, któremu przyszło żyć w świecie standardu 5G. Chłopak poświęcił całe dorosłe życie swojej największej miłości — filmom — pracując w lokalnej wypożyczalni sieci Blockbuster.

Pewnego dnia Timmy dowiaduje się, że jego placówka jest oficjalnie ostatnią działającą wypożyczalnią Blockbuster w USA, a on musi podjąć kroki, aby nie tylko zapobiec zamknięciu swojego miejsca pracy, ale także uratować etaty znajomych. Timmy i reszta załogi szybko zdają sobie sprawę, że ostatni Blockbuster w USA może przysłużyć się lokalnej społeczności, pomagając w odbudowaniu tradycyjnych relacji międzyludzkich, które w dobie cyfryzacji trafiły na boczny tor.

Zobacz również: Miłość na pierwszą stronę – recenzja filmu. To miała być parodia?


Poznajmy zatem pracowników!


Randall Parks jako Timmy Yoon. Jest wielkim marzycielem, którego miłość do filmów ułatwia mu polecanie dokładnie tego, czego potrzebują jego stali klienci, nawet jeśli nie wiedzą, że tego potrzebują. Pracuje w Blockbuster odkąd był nastolatkiem i szczerze nie chciałby tego robić w żaden inny sposób.

Melissa Fumero jako Eliza Walker. Oddana matka, której małżeństwo z ukochanym ze szkoły średniej nie jest idealne. Opuściła Harvard po jednym semestrze, aby założyć rodzinę. Pracuje w Blockbuster razem z Timmym jako jego zaufana prawa ręka.

Premiera serialu nastąpi już 3 listopada na Netflixie.

Zobacz również: Paula Roma Cholerne pragnienie recenzja płyty

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze